Dni Jawora 2018

 

Kilka dni pozostało do rozpoczęcia wielkiej miejskiej imprezy! Dni Jawora to nie tylko święto miasta, ale przede wszystkim święto jego mieszkańców! Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Jawornik”. Tegoroczny program imprezy jest pełen atrakcji i dobrej muzyki. Słoneczna pogoda już zamówiona, więc nie bądź sam w te dni i baw się razem z nami!  Dni Jawora 22-23 czerwca – nie możesz tego przegapić! Zapraszamy

Rozpoczynamy w piątek od Jaworskiej Nocy Świętojańskiej. O słoneczne rytmy zadbają jaworskie zespoły: Wyjście Ewakuacyjne, Dubersi, Chaos Na Wernisażu, a także Intruder, Chilli Crew i DJ Maciej Wowk, DJ Gudowski.
Na scenie będzie pięknie, a to za sprawą występów Miss i Misterów Ziemi Jaworskiej. Zachęcamy wszystkich do udziału w warsztatach wicia wianków, a następnie do puszczania ich na wodę nocą. Dzień zakończymy niezwykłym laserowym show i pokazem tańca ognia.

Sobotnie popołudnie wiele atrakcji zapewnią jaworskie kluby i stowarzyszenia w Miasteczku Organizacji Pozarządowych. Na mieszkańców czekają liczne zawody sportowe w różnych dyscyplinach, pokazy, warsztaty oraz ciekawe konkursy. Warto wybrać się z rodziną, aby spędzić ten czas razem, aktywnie i wesoło.

W ramach muzycznej zabawy „Summer Party”, będziemy witać lato i wakacje. Wieczorem wystartuje jaworskie miksowanie w wykonaniu zwycięzcy konkursu na najlepszego DJ'a, a dobre bity zapewnią znani polscy DJ-e: DJ Wiater, DJ Koluś, DJ Santi. Przed występem gwiazdy wieczoru widownię rozgrzeje występ zespołu Bera Band, który zebrał wiele pozytywnych recenzji podczas jaworskiego Dnia Kobiet.

Gwiazdą tegorocznych Dni Jawora będzie znany na całym świecie zespół FUN FACTORY ze swoimi największymi hitami „I Wanna Be With You”, „Celebration”, „Take Your Chance”, „Don't Go Away”.

 

Dni Jawora 2018

Atrakcje turystyczne

12

Restauracje

14

Hotele

10