Rajd rowerowy nad Zalew Mietkowski

 

RAJD ROWEROWY KSIĘSTWA ŚWIDNICKO – JAWORSKIEGO NAD ZALEW MIETKOWSKI

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym książęcym rajdzie rowerowym, który odbędzie się w sobotę 12 sierpnia 2017. Uczestnicy Rajdu pokonają trasę ze Świdnicy do Borzygniewu, gdzie przewidziany jest dłuższy postój i odpoczynek przy grillu z kiełbaskami. Powrót do Świdnicy zaplanowano na godzinę 14:00 – 15:00. Startujemy punktualnie o godzinie 8:00 spod Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej 35. Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona do 40 uczestników. Zapewniamy opiekę pilota, kamizelki odblaskowe, ubezpieczenie PZU oraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia roweru (dla pierwszych 8 osób).
Zapisy i informacje na temat rajdu w Informacji Turystycznej ul. Wewnętrzna 2 (Rynek), Tel. 74/852-02-90 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

UWAGA: Telefoniczna rezerwacja miejsca nie jest jednoznaczna z zapisaniem się na Rajd. W związku z koniecznością złożenia podpisów na liście PZU oraz pod regulaminem - niezbędne jest osobiste stawienie się w Informacji Turystycznej, najpóźniej do dnia 10 sierpnia.

borzygniew plakat

Atrakcje turystyczne

12

Restauracje

14

Hotele

10