Książęcy Rajd Rowerowy do Morawy

RAJD ROWEROWY KSIĘSTWA ŚWIDNICKO – JAWORSKIEGO DO MORAWY

Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko – Jaworskie” zaprasza do wzięcia udziału w kolejnym książęcym rajdzie rowerowym, który odbędzie się w niedzielę 30 lipca 2017. Uczestnicy Rajdu pokonają trasę ze Świdnicy do Morawy i z powrotem. Na zakończenie rajdu zorganizowane zostanie ognisko z kiełbaskami. W Morawie, chętni będą mogli zwiedzić zabytkowy Pałac (wejście we własnym zakresie). Serdecznie zapraszamy do aktywnego spędzenia weekendu z Księstwem Świdnicko – Jaworskim. Startujemy punktualnie o godzinie 8:00 spod Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Śląskiej 35. Udział w Rajdzie jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona do 40 uczestników.

Zapewniamy opiekę pilota, kamizelki odblaskowe, ubezpieczenie PZU oraz możliwość bezpłatnego wypożyczenia roweru (dla pierwszych 8 osób).


Zapisy i informacje na temat rajdu w Informacji Turystycznej ul. Wewnętrzna 2 (Rynek), Tel. 74/852-02-90 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

rower2017

Atrakcje turystyczne

12

Restauracje

14

Hotele

10